بازی های فکری

برپایی نمایشگاه‌های ورزش کودک و نوجوان و سوغات و هدایا در فارس
نویسنده : - ساعت ۱:٥٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۳ اردیبهشت ،۱۳٩٠
 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس خبر داد:

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از آغاز به کار نمایشگاه‌های تجهیزات ورزشی، کودک و نوجوان و سوغات و هدایا در این دوره از نمایشگاه‌ بین‌المللی فارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حبیب شکیبایی در مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه لوازم ورزشی و هفتمین نمایشگاه کودک و نوجوان اظهار داشت: در راستای افزایش گرایش جوانان به امر ورزش و با توجه به نزدیکی ایام فراغت دانش‌آموزان، جوانان و نوجوانان در این دوره از نمایشگاه‌ می‌توانند از آخرین تجهیزات ورزشی بازدید داشته باشند.
وی با بیان اینکه چهارمین نمایشگاه سوغات و هدایا، هفتمین نمایشگاه کودک و نوجوان، اسباب‌بازی و سرگرمی و پنجمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی از امروز در نمایشگاه آغاز به کار کرد تصریح کرد: این نمایشگاه‌ها در پنج سالن و در 15 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی برقرار می‌شود.
شکیبایی ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه 200 شرکت مختلف در قالب 300 غرفه محصولات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با اشاره به برپایی هفتمین نمایشگاه کودک و نوجوان، اسباب‌بازی و سرگرمی بیان داشت: این نمایشگاه که با حضور آستان مقدس احمدی و محمدی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس برگزار می‌شود، محصولاتی را شامل کتاب کودکان، بازی‌های فکری و آموزشی، نرم‌افزارهای کودکانه، آموزشگاه موسیقی و سینمایی، اسباب‌بازی و لوازم کمک آموزشی و ورزش‌های فکری را برای سرگرمی کودکان و نوجوانان عرضه می‌کند.
شکیبایی یادآور شد: در نمایشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی نیز مجموعه‌های تفریحی و ورزشی، لوازم و تجهیزات ورزشی، پوشاک ورزشی، دوچرخه و تجهیزات جانبی، تولید کنندگان تشک‌های و فوم‌های باشگاهی و تولیدکنندگان چمن مصنوعی و هیئت ورزشی حضور دارند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در پایان اذعان داشت: امیدواریم بتوانیم با ارائه جدیدترین و آموزنده‌ترین ابزارهای ورزشی و سرگرمی، زمینه ترویج ورزش را در جامعه فراهم آوریم.
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز نمایشگاه‌های ورزش، کودک و نوجوان و سوغات و هدایا از 30 فروردین ماه تا پنجم اردیبهشت ماه هر روزه از ساعت 15 تا 21 پذیرای علاقمندان است.


برگرفته از: http://rasekhoon.net/forum/threadshow-316146-1.aspx